Шоломи

ШОЛОМИ

INKAS® є одним з найбільших виробників балістичних шоломів у світі. Широкий асортимент балістичних шоломів включає в себе новітню технологію високоефективних матеріалів у поєднанні з ергономічною конструкцією внутрішніх ременів, які мають балістичні характеристики рівня IIIA NIJ і дуже високий рівень захисту від осколків з Показник V50 понад 650 м/с.Унікальна технологія лиття дає змогу виготовляти балістичні шоломи з низьким рівнем удару тупими предметами, що зазвичай на 50% менше, ніж альтернативні продукти. Використовуючи новітні пара-арамідні матеріали, INKAS® також може виготовляти шоломи, які важать значно менше, ніж стандартні продукти конкурентів.

Балістичний кевларовий шолом — це останнє слово у вашій безпеці — не дивно, що цей куленепробивний шолом так швидко завоював популярність серед військових по всьому світу.
Балістичний шолом або його зазвичай називають тактичним шоломом може здатися незнищенним бар’єром. Зрештою, що може бути більшим захистом, ніж тверда оболонка та кілька шарів твердого пластику, а потім м’яка піна на верхівці вашого вразливого черепа?

Перша думка звичайної людини може бути, що вони створені, щоб витримувати постріли з пістолета. Наші тактичні шоломи відповідають стандартам індивідуального захисту рівня 3A NIJ.
Більшість тестів на балістичні шоломи проводяться зі швидкістю близько 1200 футів на секунду. Тактичні шоломи також повинні захищати від осколків.

Коротка відповідь: так.
Балістичні шоломи можуть зупинити кілька куль, випущених у них з різних відстаней. Оболонка шолома зазвичай має певний рівень, наприклад NIJ рівень IIIA або III, що означає, що він зупиняє кулі з цієї категорії зброї. Залежно від конструкції шоломи можуть зупиняти патрони калібру 9 мм, кулі калібру .44 Magnum або навіть патрони калібру 7,62×51 мм.

Коли ви шукаєте найкращий тактичний шолом, ви повинні взяти до уваги кілька речей. Наприклад, вам потрібен шолом, який можна доповнювати окулярами нічного бачення, або мати спеціальну систему рейок для утримання будь-якого типу світла чи обладнання. Незалежно від того, який тип куленепробивних шоломів чи захисних головних уборів ви виберете, найголовніше щоб переконатися, що він добре підходить і вам зручно.

Вам не потрібен занадто тісний або занадто вільний шолом; якщо він занадто малий, це може спричинити біль і головний біль, тоді як занадто великий може бути недостатнім захистом для вас. Під час пошуку ідеального тактичного шолома варто звернути увагу на вартість.

Існує кілька різних видів балістичних шоломів, які можуть забезпечити додатковий захист вашої голови та додаткові функції: комфортні накладки або кріплення NVG. Кожен має своє конкретне призначення, тому переконайтеся, що ви знаєте, що кожен буде робити перед покупкою.
Наші співробітники прагнуть постійно покращувати якість послуг та товарів, які ми пропонуємо. Результатом такої роботи є незмінно високі оцінки задоволеності наших клієнтів.

Обираєте INKAS® UA, та будьте впевнені у тому, що ми на 100% відповідатимемо або перевершимо всі ваші очікування.
Для INKAS® UA задоволеність та безпека клієнтів є головним пріоритетом.

Back to top
logo