Сертифікати та відгуки

СЕРТИФІКАТИ ТА ВІДГУКИ

Безпека, безпека, якість, продуктивність – усі слова, які використовуються для опису керівного принципу тут, у INKAS®. Ми вважаємо, що якщо ми не робимо або не можемо нав’язати та дотримуватися наших власних суворих інструкцій щодо виробництва та розповсюдження бронетехніки – ми не повинні займатися цим бізнесом. Ми прагнемо виконувати кожну роботу надто якісно, пропонуючи чудове обслуговування клієнтів, швидку роботу та компетентні рекомендації, коли справа доходить до вибору броньованих машин.

Вся наша робота виконується відповідно до міжнародних стандартів і використовується тільки найякісніші матеріали та скла. Ми отримали сертифікати від численних міжнародних організацій, щоб зарекомендувати себе як авторитетного та визнаного виробника бронетехніки.
Зважаючи на кількість ресурсів, які зазвичай потрібно виділити на придбання броньованої машини, доцільно вибрати виробника з відповідними сертифікатами, щоб забезпечити безпеку всіх, хто знаходиться в машині. Будь ласка, перегляньте нижче лише деякі сертифікати, які ми можемо публічно та з гордістю демонструвати.

Ми щиро віримо в рекламу із вуст в уста та її ефективність. З кожною виконаною роботою існує ймовірність того, що наші клієнти можуть порекомендувати нас іншим – і ми ніколи не забуваємо про цей факт. У результаті деякі з наших щасливих клієнтів пішли так далеко, що написали для нас відгуки та рекомендаційні листи. Нижче наведено збірку кількох помітних відгуків клієнтів. Деякі з наших задоволених клієнтів включають Шона Енніса, президента Valley Armored Car Service Ltd, Чарльза Барлоу, президента Zariba Security Corporation та Джона В. Гамільтона, майора ВПС США, офіцер-підрядник, серед багатьох інших.

Back to top
logo