Процес бронювання

ПРОЦЕС БРОНЮВАННЯ

INKAS® Armored Vehicle Manufacturing виробляє куленепробивні автомобілі вже майже 20 років. Протягом цього періоду ми постійно адаптували наш підхід до бронювання до технологій, що постійно змінювалися. З 2000 року наш виробничий процес був удосконалений та оптимізований таким чином, щоб ми могли обслуговувати клієнтів найбільш ефективно. Запроваджуючи прозорі політики та процедури, ми можемо ефективно організовувати та контролювати етапи бронювання, зберігаючи наш час виконання робіт на самому верху галузі. Наша здатність оптимізувати складні процеси виділяє нас серед наших конкурентів і забезпечує найвищу якість нашої продукції.

«Ми створюємо наші транспортні засоби, використовуючи лише матеріали найвищої якості, включно з найновішими рішеннями з композитної легкої броні».
Щоб забезпечити найвищий рівень захисту, INKAS® реалізує повний асортимент передових захисних технологій. Ми створюємо наші транспортні засоби, використовуючи лише матеріали найвищої якості, включаючи найновіші рішення з композитної легкої броні. Матеріали, обрані для кожного автомобіля, підбираються відповідно до бажаного рівня захисту клієнта. Однією з переваг нашого виробничого процесу є можливість створити транспортний засіб, який збереже свій первісний вигляд і продуктивність.

Наш виробничий процес складається з трьох основних етапів, таких як підготовка, бронювання та завершення. На кожному з цих етапів ми впровадили процедури суворого контролю якості, що забезпечує найвищу якість наших автомобілів. Для того, щоб виконувати нашу місію порятунку життів і реалізувати наше бачення гарантування душевного спокою в безпеці та безпеці, ми прагнемо подальшого перегляду та вдосконалення наших виробничих процесів і технологій бронювання, прагнучи до постійного вдосконалення.

Back to top
logo