Група компаній INKAS

ГРУПА КОМПАНІЙ INKAS

Група компаній INKAS®— це міжнародна корпорація, яка представлена у багатьох галузях промисловості та має штаб-квартиру в Торонто, Канада. Вже понад 20 років INKAS® пропонує інтегровані рішення безпеки для роздрібних закладів, фінансових і державних установ, великих корпорацій і VIP-персон у глобальному масштабі. INKAS® розпочав роботу в серпні 1995 року в Торонто, Канада. На сьогоднішній день у INKAS® працює понад 200 висококваліфікованих та спеціалізованих членів команди, які виробляють продукти та пропонують послуги у найвищому ешелоні сектору безпеки.

БРОНЕТЕХНІКА INKAS®

INKAS® Armored Vehicle Manufacturing виробляє різноманітні броньовані транспортні засоби класу люкс, транспортні (CIT) і спеціальні броньовані автомобілі.

INKAS® КІБЕР, РОЗВІДКА ТА ЗАХИСТ

INKAS® Cyber, Intelligence & Defense – компанія з безпеки, яка надає продукти та послуги з кібербезпеки, розвідувальних рішень і фізичної безпеки.

INKAS® БЕЗПЕЧНЕ ВИРОБНИЦТВО

INKAS® Safe Manufacturing спеціалізується на широкому асортименті виготовлених на замовлення сейфів, сховищ і депозитарних скриньок, що відповідають промисловим стандартам.

ПРОФЕСІЙНИЙ ТРАНСПОРТ INKAS®

INKAS® Professional Vehicle Manufacturing виробляє розкішні лімузини, а також індивідуальні автопарки та транспортні засоби.

ІНКАС® ПЛАТЕЖІ

INKAS® Payments Corp. надає послуги торгових точок, подарунки та програми лояльності на різних географічних ринках.

INKASTRANS CANADA INC.

INKASTRANS Canada Inc. надає своїм клієнтам рішення з ліквідації розливів нафти та послуги з ліквідації наслідків у глобальному масштабі.

МЕТАЛІН

Послуги преміум-класу з виробництва металу з використанням найсучаснішого обладнання для промислового та комерційного секторів.

APPGEAR LTD.

Спеціалізується на розробці програмного забезпечення, системній інтеграції, автоматизації завдань і розробці надійних інформаційних систем.

Back to top
logo