Про нас

ПРО НАС

INKAS® Armored Vehicle Manufacturing — це канадська фірма, що спеціалізується на розробці та виробництві широкого спектру броньованих транспортних засобів, автомобілів і броньованих вантажівок, включаючи розкішні броньовані седани, представницькі позашляховики, транспортні засоби для перевезення готівкою та тактичні броньовані машини. З 2000 року INKAS® Armored Vehicle Manufacturing постачає броньовану техніку для банків, правоохоронних органів, корпоративних клієнтів і приватних осіб по всьому світу.

Маючи численні підприємства по всьому світу, INKAS® прагне задовольнити кожного клієнта своєю максимальною ефективністю, організованим розгортанням і чудовими технічними можливостями. INKAS® Armored Vehicle Manufacturing є одним із найбільших виробників бронетехніки в Північній Америці з виробничою потужністю 40-50 машин на місяць і часом виконання робіт на самому верху галузі. Безпека та безпека є основними керівними принципами компанії. Усі матеріали сертифіковані сторонніми організаціями, а також перевірені на власній випробувальній базі INKAS® у Торонто, Канада.

Серед інших, клієнтами INKAS® Armored Vehicle Manufacturing є такі організації, як Міністерство національної оборони, посольства та консульства по всьому світу, різні воєнізовані та правоохоронні організації, а також компанії з охорони керівників, дилерські центри розкішних автомобілів, охоронні компанії та цивільні особи.

“«Наша броньована техніка забезпечить
Вашу безпеку та захист».”

Щоб забезпечити безпеку та безпеку своїм клієнтам, INKAS® Armored Vehicle Manufacturing впроваджує найкращі практики в області технологічних інновацій, дизайну та управління якістю. INKAS® Armored Vehicle Manufacturing – це інноваційна компанія, яка інвестує в дослідження та розробки високоефективної броні (легкої броні), композитів та інтегрованих дизайнерських рішень.

У INKAS® ми пишаємося тим, що виробляємо продукцію, яка рятує життя. На щастя, лише невеликий відсоток наших цивільних транспортних засобів коли-небудь потрапляє під вогонь. Але якщо вони це зроблять, ми з гордістю повідомляємо, що вони виконали свою мету зі 100% успіхом. З огляду на кількість ресурсів, які зазвичай потрібно виділити на придбання бронемашини, має сенс обрати надійного виробника, щоб забезпечити безпеку всіх, хто перебуває в машині.

Back to top
logo