Жилети

ЖИЛЕТИ

Бронежилет – це різновид кулезахисного бронежилета, який призначений для поглинання удару та мінімізації пробиття снарядів у тактичних ситуаціях, коли поліцейські чи військові працюють у бойових діях. Під час руху куля передає свою кінетичну енергію будь-якій твердій поверхні, яка контактує з кулею. Куленепробивні жилети виготовлені з високотехнологічного матеріалу, який може зменшити та зупинити пошкодження, завдані кулями частинам тіла, таким як груди, живіт або живіт, спина тощо. Матеріал куленепробивного жилета дуже міцний і може споживати величезну кількість кінетичної енергії перед тим, як зламатися або деградувати (фрагментуватися). Однак якщо бронежилети мають кілька шарів, то куля може пошкодити деякі шари жилетів, але не зможе повністю пробити всі шари.

Жилети виготовлені з міцних матеріалів, які покривають область грудей і живота, виготовлені в основному для того, щоб протистояти ударам гвинтівкових або пістолетних патронів на близьких і великих відстанях. INKAS® UA розробляє та виробляє найлегший і найгнучкіший балістичний захист на ринку.

Усі наші балістичні пластини, вставки, жилети протестовані та сертифіковані незалежними лабораторіями відповідно до міжнародних військових стандартів. Балістичний захист від INKAS® UA захищає від бронебійних боєприпасів, наприклад, із штурмових і снайперських гвинтівок.
Засоби балістичного захисту, які пропонує INKAS® UA, є результатом тісної співпраці між нашими інженерами та головними діячами секторів оборони та безпеки.

Кожен тип балістичного захисту, який ми розробили, відповідає конкретним потребам наступних груп користувачів:

  • Збройні сили (сухопутні, повітряні, військово-морські)
  • Підрозділи втручання / Командос / Спецназ
  • Поліція / Пожежники
  • Місцева поліція
  • Приватні охоронні служби / Охоронні агенти
  • Журналісти/гуманітарні працівники, які працюють у зонах бойових дій.

Різні рівні відповідають типам калібрів, яким вони піддаються. Крім того, INKAS® UA працює виключно з якісними матеріалами (волокнами, керамікою, тканинами), що надходять від найкращих світових постачальників (лідерів у своїй галузі)
INKAS® UA виробляє всі свої балістичні захист у власній майстерні. Ми пишаємося тим, що пропонуємо нашим клієнтам продукцію 100% вітчизняного виробництва.
Всі товари, які ми продаємо, є результатом тривалого процесу досліджень і розробок. Перш ніж потрапити на продаж, наша продукція проходить серію лабораторних досліджень. Ці випробування дозволяють нам отримати сертифікати відповідності стандартам. Метою цих офіційних документів є гарантія ефективності балістичного захисту.

Back to top
logo