INKAS та Україна

INKAS ТА УКРАЇНА

У 2023 році компанія INKAS® відкрила власне представництво в Україні. INKAS® UA – не тільки розширення бізнесу і відкриття нових ринків збуту, а й суттєве поповнення мережі клієнтів. INKAS® та INKAS® UA відповідає високим стандартам у сфері своєї діяльності, та може впевнено гарантувати своїм клієнтам високий рівень сервісу, надійність та безпеку.

У нашому розпорядженні є підприємство на території України по виробництву певної низки продукції. Наявність власних потужностей дає нам можливість швидко реагувати на зміни в попиті та ринкових умовах, знижувати витрати на транспортування та більш оперативно реагувати на потреби українських клієнтів.

INKAS® має десятиліття досвіду польової розвідки та пропонує велику кількість рішень, які відповідають сучасним викликам, з якими стикаються уряди у сфері оборони та внутрішньої безпеки. Тісна співпраця з оборонними, правоохоронними органами по всьому світу та глобальна присутність і прихильність до прозорості, якості та побудови міцних відносин, можуть гарантувати задоволення необхідних потреб кожного окремого клієнта та успішну реалізацію всіх проєктів.

Компанія «INKAS® UA» у партнерстві з урядом України відкриє доступ до високоякісного обладнання, виготовленого з використанням передових технологій.
Ми розуміємо, що підтримка України у боротьбі з Росією є важливим кроком у збереженні міжнародного правопорядку, стабільності регіону, захисту прав людини, суверенітету та територіальної цілісності незалежної країни.

Наша компанія може запропонувати широкий асортимент товарів спеціального призначення, які зможуть допомогти українському уряду, військовим та правоохоронним органам.

Back to top
logo